logo ARMYPOINT.cz
Váš košík obsahuje
položek
o celkové hodnotě
s DPH
  • Zobrazit

[AKTUALIZACE] Expedice objednávek v předvánočním období

25.05.2017
Info o doručování objednávek

Vážení zákazníci,
jistě máte zkušenosti s náporem na přepravní společnosti při doručováním objednávek v předvánočním období...

Proto si Vám dovolujeme doporučit neodkládat objednávky "na poslední chvíli" a případně tak učinit s dostatečným předstihem.

Jako dárek dostanete nejen jistotu včasného doručení, ale i možnost výměny ( ppř. vrácení ) zboží až do 10. ledna 2017.

Veškeré přijaté objednávky vyřizujeme ve většině případech obratem, nadále expedičními dny jsou pondělí, úterý a čtvrtek, v předvánočním období bude expedice denně.

Abychom Vám mohli garantovat bezproblémové doručení objednávek do Vánoc, poslední expedice objednávek v roce 2016 proběhnou takto:
pondělí 19. 12. Česká pošta - balík do ruky + DPD
úterý 20. 12. pouze DPD
středa 21. 12. pouze DPD

Veškeré přijaté objednávky od 21. 12. po 11. hodině dále, budou zpracovány a vyřízeny po Novém roce. Provoz eshopu ARMYPOINT.cz bude obnoven ihned 2. 1. 2017.

PROVOZNÍ DOBA VÝDEJNÍHO SKLADU
V období od 23. 12. do 1. 1. 2017 je zavřeno, provoz bude obnoven dne 2. 1. 2017.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

AKTUALIZACE
Níže zveřejňujeme plné znění emailu od přepravní společnosti DPD, který byl rozeslán veškerým zákazníkům dne 1. 12. 2016 ( cca v 15:00 hod. ):

Akce Den dopravy zdarma a Black Friday naplno odstartovaly vánoční sezónu, která je pro nás ve znamení extrémního nárůstu zásilek. Na depu ve Velkých Přílepech je to téměř o 100 % více než loni. Z tohoto důvodu může v západní části Prahy a přilehlém okolí (kompletní seznam PSČ je ke stažení zde) docházet k několikadennímu zpoždění při doručování. Omlouváme se za komplikace a usilovně pracujeme na odbavení všech balíčků. Ostatní depa fungují ve standardním režimu a doručují následující pracovní den od vyzvednutí.

Další provozní informace:

• 

Chceme být s Vámi ve spojení i v tomto hektickém období a od 1. 12. do 23. 12. nás zastihnete déle jak na depech (PO-PÁ 9.00-20.00, osobní odběry jsou možné od 10 hod.), tak zákaznické lince (PO-PÁ 7.00-20.00).

• 

Abychom udrželi co nejvyšší kvalitu našich služeb, zavádíme opatření jako vícesměnný provoz nebo víkendové doručování.

• 

Neradi bychom slibovali něco, co nemůžeme dodržet, proto v prosinci nejsou k dispozici služby s garantovaným dodáním DPD 10:00 a DPD 12:00. Od ledna je pro Vás zase obnovíme.

• 

Zakládáme si na otevřenosti a raději dopředu informujeme, že zásilky, které nám k přepravě předáte po 16. 12., nemusí stihnout dorazit do Štědrého dne. V prosinci poběží provoz standardně ve dnech 1. 12.-23. 12. a 27. 12.-30. 12. Sobotní doručení 31. 12. nebude probíhat.
ARMYPOINT


KATEGORIE

Mohlo by vás zajímat
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!

Platební metody
Akční nabídka
Nejprodávanější

FastCentrik

e-shop, internetový obchod,tvorba e-shopu

INFORMACE O OBCHODU

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

 
Pyropoint.cz facebook.com incube.cz

(c) Army shop prodávající vojenské zboží.


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Více informací
Rozumím.
JavaScript musí být povolen