logo ARMYPOINT.cz
Váš košík obsahuje
položek
o celkové hodnotě
s DPH
  • Zobrazit

Dalekohled Expert VMR 8x40

Kód:00020383
Výrobce:

neuveden

Záruka:36 měsíců
Dostupnost:5 dnů
Cena s DPH:4 890  / ks
Množství:
ks
Dalekohled Expert VMR 8x40

  • Dalekohled Expert VMR 8x40
  • Dalekohled_Expert_VMR_8x40

Popis: Dalekohled Expert VMR 8x40

Expert Modul VMR 8x40 plně vyhovuje požadavkům odborníků (myslivců, rybářů, lovců, zoologů, ornitologů, ochránců přírody), kteří používají optiku na profesionální úrovni, tj. ti, pro něž denní kontakt s volně žijícími živočichy, často v obtížných a někdy i extrémních podmínkách je normou. Dalekohled přitahuje pozornost svým designem už na první pohled.
Základem Expert VMR je progresivní optický systém založený na hranolech Porro II. řádu, uložený do pevného monolitického tělesa. Konstrukce dalekohledu bez centrální osy (oba optické kanály jsou ve stejném tělese) je velmi spolehlivá: dalekohled má vysokou odolnost proti nárazům, zatížením a vibracím. Uhlosklovláknový plast z něhož je vyrobeno těleso Expert Modul VMR 8x40 je nejlehčí a zároveň je to jeden z nejsilnějších kompozitních materiálů. Konstrukční stabilita dalekohledu je doplněna jeho odolností vůči klimatickým změnami. Uplné utěsnění chrání dalekohled před deštěm, pádem do vody, a plnění suchým dusíkem - od zamlžení optiky uvnitř dalekohledu při změně okolní teploty. Již v základním provedení přední čočky objektivu mají speciální ochranné filtry, které chrání objektivy před pískem, prachem a vlhkosti. Těleso dalekohledu je částečně pogumováné, což zabraňuje vyklouznutí z rukou a dává jeho použití větší komfort.
Optika Expert Modul VMR 8x40 má vysokou rozlišovací schopnost. Antireflexní úprava zajišťuje jak jasný obraz zbavený optických vád a tak i realistickou reprodukci barev a speciálně konstruované okuláru - vysokou ostrost. Expert VMR 8x40 má optimální zvětšení pro polní a mobilní použití, a s jeho světelnosti může pohodlně sledovat jak ve dne, a za soumraku. Navíc dalekohled lze přizpůsobit různým pozorovacím podmínkám díky systému vnitřních připínatelných filtrů. Mód "kontrast" je používán za soumraku pro zlepšení kontrastu obrazu, stejně tak i pro omezení atmosférického oparu na pozorování. Pozorování v módu "reflex", častečné nebo úplně odstraňuje efekt oslepujícího odraženého světla od kovových povrchů, vody, skla, sněhu, ledu a pod.
Dalekohled byl důkladně promyšlen. Svědčí o tom odklápěcí gumové očnice, které v normální poloze zabraňuje rušení postranním světlem a v sklopené poloze umožňuji pozorovat v brýlích. Uživatel také ocení promyšlený systém předních krytů, pevně spojených s tělesem dalekohledu, zamezujícím jejích ztratě a chránících přední optiku před prachem a znečištěním. S dalekohledem se dodává adaptér na stativ, brašna a rychle odnimatelný neoprenový řemínek na krk.

Funkce filtru "reflex":

 

 

 

 

 

 

 

Funkce filtru "kontrast":

 

 

 

 

 

 

 

Zvětšení: 8x
Průměr objektivu: 40mm
Zorný úhel:
Zorné pole: 126 m/1000m
Oční reliéf: 15mm
Průměr výstupní pupily: 5mm
Stmívací faktor: 17,8
Antireflexní úprava: FMC, True Color
Dioptrická korekce: ±6dioptrie
Nejkratší ostřící vzdálenost: 5m
Voděodolnost: ANO, Standard IPX7
Provozní teploty: -30 až +40 °C
Závit: ANO, 1/4"
Filtry: ANO - vnitřní, polarizační, oranžový
Rozměry: 200x136x80mm
Hmotnost: 0,8kg

Alternativní zboží
Dalekohled Sideview 8x21
 

Dalekohled Sideview 8x21

s DPH: 1 280 
Dalekohled Sideview 10x21
 

Dalekohled Sideview 10x21

s DPH: 1 379 

KATEGORIE

Mohlo by vás zajímat
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!

Platební metody
Reklama

FastCentrik

e-shop, internetový obchod,tvorba e-shopu

INFORMACE O OBCHODU

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

 
Pyropoint.cz facebook.com incube.cz

(c) Army shop prodávající vojenské zboží.


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Více informací
Rozumím.
JavaScript musí být povolen