logo ARMYPOINT.cz
Váš košík obsahuje
položek
o celkové hodnotě
s DPH
  • Zobrazit

Expedice v předvánočním období 2017

08.01.2018
Informace o posledních expedičních dnech roku 2017

Vážení zákazníci,
opět jako každý rok přinášíme informace o posledních expedičních dnech v roce 2017. Všichni máme své zkušenosti s náporem při doručováním objednávek v předvánočním období...

Opět doporučujeme neodkládat objednávky "na poslední chvíli" a případně tak učinit s dostatečným předstihem.

Jako dárek dostanete nejen jistotu včasného doručení, ale i možnost výměny ( ppř. vrácení ) zboží až do 15. ledna 2018.

Veškeré přijaté objednávky vyřizujeme ve většině případech obratem, nadále expedičními dny jsou pondělí, úterý a čtvrtek, v předvánočním období bude expedice denně.

Abychom Vám mohli garantovat bezproblémové doručení objednávek do Vánoc, poslední týden expedice objednávek v roce 2017 proběhne takto:
čtvrtek 14. 12. Česká pošta - balík do ruky + DPD
pondělí 18. 12. Česká pošta - balík do ruky + DPD
úterý 19. 12. pouze DPD
středa 20. 12. pouze DPD

Veškeré přijaté objednávky od 20. 12. po 11. hodině dále, budou zpracovány a vyřízeny po Novém roce. Provoz eshopu ARMYPOINT.cz bude obnoven ihned 2. 1. 2018.

PROVOZNÍ DOBA VÝDEJNÍHO SKLADU
V období od 22. 12. do 1. 1. 2018 je zavřeno, provoz bude obnoven dne 2. 1. 2018.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Informace od přepravních společností DPD a České pošty

Společnost DPD, přední přepravce v České republice i v Evropě, zaznamenala v uplynulých dnech rekordní nárůst objemu přepravených balíčků.
Skutečnost, že obliba nákupů přes internet v Česku rapidně roste každým rokem, dokazují i letošní výsledky. Black Friday dosáhlo letos svého maxima. Objemy rozvezených balíčků byly oproti běžnému průměru vyšší o 75 %. Některé e-shopy prodloužili akci až do neděle 26.11, doručování proto probíhá ještě do úterý 28.11.

V následujících dnech DPD očekává mírný pokles a poté opět masivní nárůst objemu zásilek těsně před Vánoci, a to zejména v týdnu od 18. do 22. prosince.

“Vzhledem k dosavadním výsledkům předpokládáme, že celkový objem přepravených balíčků za rok 2017 vzroste o 20 %, během Vánoc potom o 70 až 100 %. Podobný trend pak vidíme i v příštím roce,” říká Miloš Malaník, generální ředitel DPD CZ.

DPD svým zákazníkům doporučuje nenechávat letos opravdu nic na poslední chvíli. Objednávat by proto měli vánoční dárky tak, aby je e-shopy přepravci předaly nejpozději do 15. prosince.

 

Česká pošta doporučuje podat balíky do 19. prosince

Nejpozdějším termínem, který Česká pošta doporučuje pro podání balíků tak, aby je doručila do Štědrého dne, je v roce 2017 úterý 19. prosince.


KATEGORIE

Mohlo by vás zajímat
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!

Platební metody
Akční nabídka
Nejprodávanější

FastCentrik

e-shop, internetový obchod,tvorba e-shopu

INFORMACE O OBCHODU

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

 
Pyropoint.cz facebook.com incube.cz

(c) Army shop prodávající vojenské zboží.


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Více informací
Rozumím.
JavaScript musí být povolen