logo ARMYPOINT.cz
Váš košík obsahuje
položek
o celkové hodnotě
s DPH
  • Zobrazit

Maketa ruční útočný granát RG 4

Kód:00016695
Výrobce:

neuveden

vyprodáno, dostupnost neznámá
Cena s DPH:95  / ks
 Hlídat zboží na dostupnost
Maketa ruční útočný granát RG 4

  • Maketa ruční útočný granát RG 4
  • Rucni_utocny_granat
  • Rucni_utocny_granat

Popis: Maketa ruční útočný granát RG 4

Maketa ruční útočný granát RG 4. Je z hlediska rozdělení granátem útočným,nárazovým.Aktivuje se nárazem na překážku. Smrtící účinek střepin a rázové vlny je 5 - 10 metrů. Hmotnost granátu je 320 g. Lze užít i přídavného železného pouzdra, které zesiluje střepinový účinek. Granát je opatřen dopravní a vrhovou pojistkou. Vrhovou pojistku tvoří měděný pásek, omotaný okolo těla granátu a zástrčka, která zajišťuje trn nárazového zapalovače před předčasnou iniciací. Při hodu se odstraní dopravní pojistka a přidržuje se měděný pásek. Po odhození dojde k odmotání pásku a vytrhnutí zástrčky z těla granátu. Následným dopadem dojde k nápichu roznětky a iniciaci trhaviny.Ruční granát je možno házet z jakékoliv polohy,vstoje ( na místě i za pohybu ),vleže i v kleče.

Zbraň má evidenční číslo a protokol o znehodnocení. Popis znehodnocení - tyto zbraně, jsou znehodnocené podle § 39 odst. 2 písm. a) zákona č. 119/2002 Sb., o střelných zbraních a střelivu v platném znění a vyhlášky 371/2002 Sb., kterou se stanoví postup při znehodnocování zbraně, střeliva a výrobě jejich řezů v platném znění. Prodej znehodnocených zbraní je povolen pouze osobám starším 18 let. Respektujte, prosím, nařízení a při nákupu tohoto zboží pravdivě odpovězte (ano/ne) zda-li splňujte podmínky pro nákup znehodnocených zbraní a munice. Potvrzením (ano) pravdivě uvádíte skutečnost: "Prohlašuji, že splňuji podmínku pro nákup znehodnocených zbraní, jsem osobou způsobilou a starší 18 let." Bez toho potvrzení prohlášení Vám nebude zboží zasláno.

Znehodnocené zbraně a munici nezasíláme mimo území České Republiky.
Alternativní zboží
Maketa granátu URG 86 šk
 

Maketa granátu URG 86 šk

s DPH: 590 
Maketa obranný granát RG-F1
 
Maketa ručního granátu M75
 
Maketa granátu RG-42
 

Maketa granátu RG-42

s DPH: 410 
Maketa granátu URG-86
 

Maketa granátu URG-86

s DPH: 605 

KATEGORIE

Mohlo by vás zajímat
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!

Platební metody
Související zboží

FastCentrik

e-shop, internetový obchod,tvorba e-shopu

INFORMACE O OBCHODU

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

 
Pyropoint.cz facebook.com incube.cz

(c) Army shop prodávající vojenské zboží.


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Více informací
Rozumím.
JavaScript musí být povolen