logo ARMYPOINT.cz
Váš košík obsahuje
položek
o celkové hodnotě
s DPH
  • Zobrazit

Maketa ručního granátu M75

Kód:00023419
vyprodáno, dostupnost neznámá
Cena s DPH:830  / ks
 Hlídat zboží na dostupnost

Popis: Maketa ručního granátu M75

Maketa ručního granátu M75, včetně zapalovače a plastového obalu. Jugoslavský pěchotní ruční granát má plastové tělo, jádro je plněno 3tis. ocelovými kuličkami, jejíchž smrtelný poloměr mohl dosahovat až 18 metrů, vážná zranění až do 54 metrů. Využíván převážně na Balkáně a blízkém východě.

Zbraň má evidenční číslo a protokol o znehodnocení. Popis znehodnocení - tyto zbraně, jsou znehodnocené podle § 39 odst. 2 písm. a) zákona č. 119/2002 Sb., o střelných zbraních a střelivu v platném znění a vyhlášky 371/2002 Sb., kterou se stanoví postup při znehodnocování zbraně, střeliva a výrobě jejich řezů v platném znění. Prodej znehodnocených zbraní je povolen pouze osobám starším 18 let. Respektujte, prosím, nařízení a při nákupu tohoto zboží pravdivě odpovězte (ano/ne) zda-li splňujte podmínky pro nákup znehodnocených zbraní a munice. Potvrzením (ano) pravdivě uvádíte skutečnost: "Prohlašuji, že splňuji podmínku pro nákup znehodnocených zbraní, jsem osobou způsobilou a starší 18 let." Bez toho potvrzení prohlášení Vám nebude zboží zasláno.

Znehodnocené zbraně a munici nezasíláme mimo území České Republiky.
Alternativní zboží

KATEGORIE

Mohlo by vás zajímat
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!

Platební metody
Reklama
Související zboží

FastCentrik

e-shop, internetový obchod,tvorba e-shopu

INFORMACE O OBCHODU

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

 
Pyropoint.cz facebook.com incube.cz

(c) Army shop prodávající vojenské zboží.


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Více informací
Rozumím.
JavaScript musí být povolen