logo ARMYPOINT.cz
Váš košík obsahuje
položek
o celkové hodnotě
s DPH
  • Zobrazit

Dalekohled Sideview 8x21

Kód:00020381
Výrobce:

neuveden

Záruka:36 měsíců
Dostupnost:5 dnů
Cena s DPH:1 280  / ks
Množství:
ks
Dalekohled Sideview 8x21

Popis: Dalekohled Sideview 8x21

Sideview 8x21 - je dalekohled klasické konstrukce (hranoly Porro) s centrálním zaostřováním. Malá váha a kompaktní rozměry charakterizují Sideview 8x21 jako skvělý přístroj pro dlouhotrvajícího výlety do přírody, pěší lov, sledování zvířat a ptáků, pozorování krajiny, městské architektury, sportovních akcí. Optimální pro dalekohledy kompakt-třídy 8-násobné zavěšení je dostatečné pro vyřešení absolutní většiny úloh při mobilním pozorováním. Široký úhel pozorování pomáhá efektivnímu vyhledání a pozorování rychle se pohybujících objektů a zabezpečuje panoramatické vidění. Šikmé okuláry brání průniku rušivého bočního světla. Vnější pokrytí SoftTouch umožňuje spolehlivé držení dalekohledu dokonce ve vlhkých rukách a přináší větší komfort při dlouhodobých pozorováních. Příjemné drobnosti - pohodlná páková dioptrická korekce okuláru, tvrzené pouzdro s možnosti zavěšení na opasek a nezatratitelné krytky, které po odklopení lze pevně zafixovat na tělese dalekohledu.

Zvětšení: 8x
Zorný úhel:
Průměr objektivu: 21mm
Oční reliéf: 10mm
Dioptrická korekce: ±5dioptrie
Provozní teploty: -20 °С až +45 °C
Rozměry: 124x99x45mm
Hmotnost: 0,19kg

 

 

 

 

 

Konstrukce

 
Těleso dalekohledu je pokryto speciálním vrstvou SoftTouch, což umožňuje spolehlivé držení dalekohledu dokonce ve vlhkých rukách a přináší větší komfort při dlouhodobých pozorováních.
Kryty  
Objektivy dalekohledu jsou zakryty tvrdými a tenkými krytky. Krytky jsou pevně spojeny s tělesem dalekohledu, což je nejlepší pojistka proti ztratě. Při pozorování krytky se odklopují nahoru do speciálního zahloubení na tělese dalekohledu tak že se s nim splynou a přestanete se je všímat.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Obsah balení:

  •   Sideview 8x21
  •   Čisticí hadřík
  •   Brašna
  •   Návod
  •   Záruční list
Alternativní zboží
Dalekohled Sideview 10x21
 

Dalekohled Sideview 10x21

s DPH: 1 379 

KATEGORIE

Mohlo by vás zajímat
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!

Platební metody
Reklama

FastCentrik

e-shop, internetový obchod,tvorba e-shopu

INFORMACE O OBCHODU

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

 
Pyropoint.cz facebook.com incube.cz

(c) Army shop prodávající vojenské zboží.


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Více informací
Rozumím.
JavaScript musí být povolen