logo ARMYPOINT.cz
Váš košík obsahuje
položek
o celkové hodnotě
s DPH
  • Zobrazit

Ověřeno zákazníky

19.12.2011
Získali jsme prestižní certifikát

Vážení zákazníci,
dovolujeme si Vám oznámit, že eshop ArmyPoint získal v rekordním čase prestižní ocenění, udělované srovnávačem Heureka - certifikát "Ověřeno zákazníky".

Certifikát "Ověřeno zákazníky" řeší otázku "kde si produkt koupit a neprohloupit".


Tento certifikát je naším "vysvědčením", kde známkujete pouze Vy - zákazníci, kteří uzavřeli objednávku na tomto army shopu. I nadále se budeme s maximálním úsilím snažit zlepšovat naše služby, servis a vše, co povede ke spokojenosti zákazníků.

Taktéž upřimně děkujeme všem zákazníkům, kteří dotazník
vyplnili.


Jak funguje "Ověřeno zákazníky":
Aby Heuréka dokázala doporučit nejlepší obchod, musí zvážit mnohem více aspektů, než jen cenu. Kvůli odbourání strachu z on-line nakupování a pro zamezení špatných zkušeností musí zohledňovat především kvalitu služeb obchodu (od přehlednosti stránek, uvádění kompletní informace o ceně, dodací lhůty, řešení reklamací, ...). Na internetu dnes existují možnosti anonymně hodnotit obchody - je to skvělý prostor pro pošpinění konkurencí a pro sebechválu ze strany obchodu, bohužel informační hodnota je velmi malá. Proto "Ověřeno zákazníky" se ptá opravdu jen uživatelů, kteří v obchodě nakoupili. 10 dní po provedení nákupu jim pošle cílený dotazník, který mají možnost vyplnit. Cílem tedy je získat objektivní a ověřený názor na kvalitu obchodu, který dá vyniknout kvalitě a minimalizuje falešná hodnocení.


KATEGORIE

Mohlo by vás zajímat
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!

Platební metody
Akční nabídka
Nejprodávanější

FastCentrik

e-shop, internetový obchod,tvorba e-shopu

INFORMACE O OBCHODU

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

 
Pyropoint.cz facebook.com incube.cz

(c) Army shop prodávající vojenské zboží.


JavaScript musí být povolen