logo ARMYPOINT.cz
Váš košík obsahuje
položek
o celkové hodnotě
s DPH
  • Zobrazit

Vojenský stan S 65 II. kategorie

Kód:0120000001426
Výrobce:

neuveden

vyprodáno, dostupnost neznámá
Cena s DPH:15 000  / ks
 Hlídat zboží na dostupnost
Vojenský stan S 65 II. kategorie

Popis: Vojenský stan S 65 II. kategorie

Originální vojenský stan 6 x 6 metrů používaný Armádou České Republiky. Stan je z bavlněné plachtoviny v khaki barvě, která je opatřena nehořlavou a voděodolnou impregnací. Konstrukce stanu je z kovových trubek opatřených nátěrem též v khaki barvě. Stan má charakter stavebnice o základních rozměrech 6x6 metrů, kterou je možno libovolně prodlužovat vkládáním třímetrových nástavných dílů ( 6x9 m, 6x12, 6x15, ...). Díly se spojují šněrováním. Výška stěn je 1,8 m, výška vrcholu 3,5 m. Pozor, cena uvedena za komplet 6x6 metrů - foto je 6x9 m s nástavným dílem. Pouze osobní odběr ze skladových prostor ve středisku Stará Boleslav, komplet 6x6 metrů váži cca 300 kg. Tento komplet neobsahuje hygienickou a tepelnou vložku, je možné bezplatně připravit po předchozí domluvě. Orientační návod ke stažení ve formátu PDF.
Jedná se o použité, většinou poškozené ( trhliny, mírná plíseň, ... ) a dlouhodobě skladované zboží. Možnost vizuální kontroly připraveného stanu má i zákazník při osobním odběru. Z důvodu dlouhodobého skladování doporučujeme nově naimpregnovat. S ohledem na stav jsou stany nabízeny oproti odpovídající ceně. Tyto stany nelze reklamovat.
KATEGORIE

Mohlo by vás zajímat
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!

Platební metody

FastCentrik

e-shop, internetový obchod,tvorba e-shopu

INFORMACE O OBCHODU

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

 
Pyropoint.cz facebook.com incube.cz

(c) Army shop prodávající vojenské zboží.


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Více informací
Rozumím.
JavaScript musí být povolen